İlk Madde Işınlanması Gerçekleştirildi!

Işınlanma ve foton maddesi

İlk Madde Işınlanması Gerçekleştirildi!

Foton olarak adlandırılan iyonik maddeler, Çinli bilim adamları tarafından Dünya’nın yörünge merkezine ışınlandırıldı. Çinli bilim adamları tarafından açıklanan bilgilere göre; foton, yani iyonik madde, tam 500 kilometre uzağa ışınlandırıldı. Ayrıca, ışınlandırılan foton maddesi, eş zamanlı olarak çalışmakta olup, diğer hücresel maddelerde foton maddesi ile Dünya’nın yörüngesine başarılı bir şekilde ışınlandırıldı.

Bunların yanı sıra, Dünya’da ilk defa uzay ve zaman kavramlarını kullanan Çinli bilim adamları, kuantum kuvveti eşliğinde foton maddesini yörüngeye başarılı bir şekilde taşımış oldu. Işılandırılan iyonik maddeler, Çinli bilim adamlarına göre; yörünge maddeleri ile etkileşime girecek ve maddeyi hareket ettirme becerisi kazandıracaklardır.

Not: Geçmişten günümüze kadar uzay ve zaman kavramları eşliğinde, ışınlandırma deneyleri yapılmaktadır. Bugüne kadar başarılı olan tek grup; Çinli bilim adamları olarak kayda geçmiştir.

3 yorum

Mustafa YÖNETİCİ

Teknoloji ve bilim okadar hızlı gelişiyorki takip bile edemiyoruz neredeyse. Işınlanmayı bile başarabildilerse eğer gelecekte nelerle karşılaşırız kim bilir...

Yanıtla

Hayirli olsun

Yanıtla
Saba YÖNETİCİ

Merakim olan bir çok seyi bu siteden ogreniyorun

Yanıtla

Yorum Gönder