Uzaylılar Gerçekten Var Mı?

Uzaylılar gerçekten var mı?

Uzaylılar Gerçekten Var Mı?

İçerisinde yaşamımızı sürdürdüğümüz galaksinin veya evrenin, birçok medeniyete, uygarlığa ev sahipliği yaptığı düşünülüyor. Ya da; birçok bilim insanı tarafından öyle sanılıyor. Çünkü, sonu belli olmayan bir evrenin içerisinde süzülüyoruz. Ve en önemlisi; başka yaşamsal maddeler içeren varlıklardan bir haberiz.


Eğer dünya dışı yaşam veya galaksi dışı yaşam varsa, ve diğer varlıklar hala bizimle iletişime geçemediyse, bir süre daha böyle yalnız bir şekilde yaşamımızı sürdürmeye hazırlıklı olmalıyız.

Not: Bazı bilim insanlarına, astronomlara göre; evrende yalnız değiliz ve uzaylılar olarak nitelendirilen canlılardan, zeka konusunda hayli bir ilerdeyiz.

Uzaylıların Olduğuna Dair 5 Önemli Kanıt

Uzaylıların var olduğuna inananlar, diğer varlıkların zekasını ve yaşamış olduğu çağı, insanların ortamından daha gelişmiş ve modern sanmaktadır. Nasa’nın tahminlerine ve kanıtlarına göre; Dünya dışı yaşamların da bizim seviyemizde olduğu öne sürülüyor. Fakat bu tahminler, kanıtlardan çok teori bazlı ele alınıyor. İşte, uzaylıların olduğuna dair 5 önemli ipucu şöyle;

- İnsanoğlunun yaşamış olduğu gezegen ve galaksi, diğer varlıkların yerleşkelerine göre oldukça uzak, evrenin bir köşesinde yer alıyor.

- Uzaylılar, Dünya’yı biz daha yaratılmamışken veya oluşmamışken ziyaret etmişler, olabilir.

- Uzaylılar, insanoğlunun varlığından ve Dünya’nın varlığından haberdarlar. Fakat, bizimle iletişime geçmek yerine, gözlemlemeyi tercih ediyorlar.

- Uzaylılar veya başka varlıklar, ilk çağlarını yaşamakta ve bizden kat be kat daha eski çağlarda bulunmaktadırlar.

- Uzaylılar, bir bakteri veya duygusuz, hissiz canlılar olabilirler. Kısacası, irade sahibi bir beyinleri olmayabilir.
Uzaylılar var mı?

Yorum Gönder