15 Ekim: Yeni Kıyamet Günü!

15 ekim kıyameti nedir?

15 Ekim: Yeni Kıyamet Günü!

Mayaların 2012 kehanetleri sonunda rahatlayan insanlar, bir grup teorisyenlerin kıyamet senaryoları ile tekrardan diken üstünde durmaya başladı. Bir grup kıyamet senaristlerinin açıkladığı bilgilere göre; 15 Ekim 2017’de kıyamet kopacak ve bu kıyamet sonucunda, volkanlar patlayacak, Dünya’nın belirli bölgelerinde oluşan fay hatları, büyük tsunamileri tetikleyecek.

Ayrıca teorisyenler, insanları 15 Ekim’de evlerden çıkmamalarını ve Dünya’nın fay hatları üzerine kurulu bölgelerden tahliye edilmelerini dile getirdi.

15 Ekim Kıyameti Nedir?

15 Ekim kıyameti, Nasa tarafından belirlenemeyen X Gezegeni olarak biliniyor ve bu gezegenin, 15 Ekim’de Dünya’ya çarpacağı ve Güneş Sistemi’ni tamamen yok edeceği öngörülüyor. X Gezegeni olarak bilinen gök cismi ise; Nasa tarafından saptanamadı ve gök bilimciler tarafından yalanlanarak kamuoyuna duyuruldu. Fakat kıyamet senaristleri, Nasa’nın yalan söylediğini ve 15 Ekim’de çıplak gözle dahi görülebileceğini söyledi.

Ayrıca kıyametin her geçen gün daha da yaklaştığını söyleyen senaristler, Amerika’da meydana gelen doğa olaylarını, kıyamet ile bağdaştırdı ve insanlara Amerika kıtasından uzak durmalarını etkili bir dille söylediler.


X Gezegeni Nedir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

X Gezegeni olarak nitelendirilen gök cismi, Nasa tarafından bulunamadı. Senaristlerin ve bazı kaynak kitapların bahsettiği bilgilere göre; X gezegeni, Dünya ile aynı büyüklükte ve içerisinde barındırdığı felaketleri, Dünya’ya getireceği ile bilinmektedir. Bazı kitaplarda bu doğal afetler, tsunami, volkan patlamaları vb. afetler olarak bahsedilmiştir.


Nasa: X Gezegenini Bulamadık!

Nasa yetkililerin ve bir grup gök bilimcilerin açıklamalarına göre; X gezegeni veya kıyamet getirecek herhangi bir gök objesinin olmadığını vurguladılar. Nasa’nın uzayı incelemesi üzerine 2 kere basın toplantısı yaparak, insanları rahatlatmayı başardı. Ayrıca gök bilimciler; Son 10 yıldır Dünya’nın çevresinde asteroitleri ve bazı gök cisimlerini izliyoruz, fakat tehlike, kıyamet senaryosu tehditleri ile karşı karşıya değiliz, ifadelerini kullandılar.

Yorum Gönder