Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat nasıl yapılır?

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, kademe kademe ilerleyen ve kişiden kişiye değişiklik gösteren bedensel yer değişmesidir. Yani, astral seyahati başarılı bir şekilde yaparsanız, fiziksel olarak Dünya’da kalacaksanız ama bedensel ve ruhsal olarak galaksiler hatta boyutlar arası seyahat edebileceksiniz.Fakat, herhangi bir korkunuz veya kafanızdan atamadığınız düşüncesel negatif fikirleriniz varsa, seyahat etmeniz bir o kadar zorlaşır. Bunun sebebi ise; astral seyahatin tamamen pozitif fikirlerden oluşması ve negatif düşüncelere, fikirlere yer vermemesidir. Eğer astral seyahatlere başlamak istiyorsanız ve kendinizi seyahat anlamında geliştirmek istiyorsanız, astral seyahat tekniklerini harfi harfine gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Astral Seyahat Yapmak İçin Teknikler Nelerdir?

Astral seyahat yapmak, son derece dikkat ve pozitif düşünce stili isteyen bir iştir. Eğer kafanızdaki düşünceleri, daha doğrusu negatif düşünceleri engelleyemiyorsanız, ne yazık ki astral seyahat yapamayabilirsiniz. Bunun için, öncelikle kafanızdaki negatif düşünceleri boşaltmanız ve sessiz bir mekana geçmenizi öneriyorum.
astral seyahat ve rüyalar

Nefes Kontrolü

Dar olmayacak şekilde ve diyafram nefesinizi engellemeyecek şekilde üzerinize rahat kıyafetler giymelisiniz. Ardından, vücudunuzu rahat, yumuşak bir zemine uzatacak ve hemen sonra 5-6 defa derin nefes alacaksınız. Nefes işlemi bittiğinde diyaframınız şişecek ve karın bölgeniniz rahatladığını hissedeceksiniz. Karın bölgenizdeki rahatlama geçtiğinde, tekrar aynı şekilde nefes almaya başlayacak ve 15 dakika ila 30 dakika arasında bu işlemi gerçekleştireceksiniz.

Vücut Gevşemesi

Nefes kontrolünden sonra yapılması gereken en önemli seyahat kuralı, vücudunuzu olabildiğince gevşetmek ve sıkmaktır. Çünkü, bedeninizde sizinle birlikte seyahatlere çıkacak ve düşüncesel olarak yorulacaksınız. Bu yüzden, seyahat yapmadan önce olabildiğince ve maksimum şekilde vücudunuzu rahatlatmanız gerekiyor. Gevşemeniz için; her diyafram nefesi sonrasında, karnınızı sıkmanız ve ayak parmaklarınızı sıkmanız gerekiyor. Yani, her nefes alış-verişinizde vücudunuzu olabildiğince sıkın, ardından omuzlardan itibaren tekrar kendinizi sıkmanız ve kaslarınızın açılması gerekiyor. Ayrıca bu gevşeme stili, yabancı bir seyahatçi tarafından açıklandı ve vücudu %70 oranında rahatlattığı raporlandı.
galaksiler astral seyahat

Rüyalarınıza Hakim Olun

Her rüya veya kabus gördüğünüzde, hemen uyanın ve görmüş olduklarınızı kayıt altına alın. İster videoya sesli bir şekilde anlatın, ister deftere not alın. Fakat görmüş olduğunuz şeyleri, taze bir şekilde not almanız gerekiyor. Hemen sonrasında ise, yeni rüyalar gördükçe eski rüyalarınızla bağlantı kuracak ve astral seyahatlere istemsiz bir şekilde çıkacaksınız. Bunun nedeni, eski ile yeni rüya arasındaki senaryo bağlantısıdır. Yani, rüyaları artık birbirleri ile üst üste görecek hatta iki rüyayı aynı anda, aynı zamanda hissedebileceksiniz. Belki bu seyahat, farklı bit boyutta gerçekleşecek belki de farklı bir galakside

Yorum Gönder