Doğaüstü Açıklanamayan Olaylar

paranormal olaylar

Doğaüstü Açıklanamayan Olaylar

Doğaüstü açıklanamayan olaylar, geçmişten günümüze kadar merak konusu olan ve paranormal olaylar olarak da tahmin edilen teorilerdir. Doğaüstü olaylar, açıklanamadığı ve kesin bir gözle bakılmadığı için, birçok arkeolog veya bilim insanları tarafından teorileştirilmiş, yani kanıtlanabilirliği olmayan esrarengiz, gizemini koruyan olaylar olarak biliniyor.


Doğaüstü ve Esrarengiz Paranormal Olaylar

İşte gizemli ve paranormal olarak bilinen esrarengiz o olaylar…

Kiev Kozmonotu

Boyutu oldukça küçük olan bu heykel, Avrupa da bulunmuş ve hangi uygarlığa ait olduğu bilinmiyor. Uzman arkeologlara göre; Dünyadan olmadığı ve başka bir medeniyetten geldiği düşünülüyor. Kozmonot heykeline, Avrupa arkeologları tarafından ise ‘’uzay adamı’’ ismi verilmiştir.
kiev kozmonot heykeli

Japon Heykelcikleri

Japonya’da bulunan bu heykelciklerin yaşı tam olarak bilinmiyor fakat, üzerlerinde bulunan civatalar ve büyük Güneş Filtreli gözlükleri başka bir medeniyetten olduğunu ve gelişmiş bir medeniyetten geldiğini vurguluyor. Ayrıca, heykelciğin üzerinde bulunan uzay elbisesi de oldukça teknolojik simgeler içeriyor.
Japon uzay heykelcikleri

La Madonna e san Giovannino Tablosu

La Madonna e san Giovannino olarak bilinen dünyaca ünlü bu tabloda, bir insan ufo benzeri bir gök cismine bakıyor ve gök cismi, etrafında ışık saçarak dönüyor. 15. yüzyıla ait olan tablo, günümüzde halen araştırılmakta ve gözlemciler tarafından incelenmektedir. Fakat, tablo içerisinde herhangi bir şifre veya benzeri gizli semboller bulunamamıştır.
La Madonna e san Giovannino ve ufo tablosu

Dev İnsan Fosili

1895 senesinde bulunan dev insan fosili, 3 metre 70 santimetre yüksekliğe sahip olup, ağırlığı 2000 kilogram kadardır. Arkeologlara göre; dev fosil, toprak altında fazla beklediğinden taşlaşmış ve toprakta bulunan yetiştirici mineraller, mutant etkisi yaratarak boyuna ve fazla gelişmiş olmasına yarayış sağlamıştır.
dev insanlar

Yer Altından Gelen Sesler

Rusya başta olmak üzere, birçok ülkeden duyulan yer altı sesleri, bilim insanları tarafından kaydedilmiş ve zayıf, bağlantısız frekanslar elde etmeyi başarmışlardır. Ancak, frekanslardan elde edilen sesler teknolojik aletler ile temizlendiğinde, kadın sesini andıracak şekilde kelimeler söylemekte ve milyonlarca kadın sesine benzer frekanslar elde etmişlerdir. Elde edilen frekanslardan ve seslerden sonra, bu seslerin bulunmuş olduğu bölge Rusya Hükümeti tarafından mühürlenmiştir.
Rusya ve yer altı sesleri

Yorum Gönder