Dünyayı Yöneten 5 Güçlü Aile

Dünyayı Yöneten 5 Güçlü Aile

Dünyayı etkisi altına alan ve malvarlıklarıyla göz önünde bulunan birçok kült aileler bulunmaktadır. Genellikle para ve paranın şöhreti ile bugün ki konumuna gelen aileler, geçmiş zamanlardan yani ilk kuruldukları zamandan beri, hanedanlıklarını yaşatmaktalar ve neredeyse Dünya’nın 3/1’ini yönetmektedirler. Ayrıca, Dünyayı yöneten aileler, kazandıkları paranın veya bu kadar güce sahip olmalarının sırlarıyla beraber yaşamaktadırlar.

Dünyayı Yöneten Güçlü Aileler

İşte Dünya’ya nam salmış ve üstün zekalarıyla hanedanlıkları bulunan güçlü 5 aile;

Astor Ailesi

Astor ailesi, İngiltere’de bulunan ve yaptığı yardımlar ile bilinen köklü ailelerin başında yer almaktadır. İngiltere’nin arşiv dosyalarında saklanan bilgilerine göre; Astor ailesi, İngiltere’nin Uluslararası İlişkiler Kurumu’nu kuran ve bu kuruma yaptığı yardımlar ile bilinen en zengin ve en güçlü aile unvanını elinde saklıyor. Ayrıca Astor ailesi, illegal işlere bulaşan ve uyuşturucu ticareti ile servetine servet katan sayılı aileler arasında.
Astor aile fotoğrafı

Bundy Ailesi

15. veya 16. yüzyılda Amerika’ya göç eden bu aile, kısa bir süre içerisinde üne kavuşmuş, Amerika yönetiminde üstün bir şekilde görev almıştır. Yönetimin en üst düzeyinde bulunan kurumlarında görev yapan Bundy ailesi, Amerika’nın hazine kurumlarında ve yardım fonlarında görev almıştır. Ailenin bilinen en istikrarlı kişisi olan Harvey Hollister Bundy, diğer Bundy’lerin yönetiminde ve servetlerinin liderliğini yapmaktadır. Hala Amerika gibi büyük, gelişmiş bir ülkenin yönetiminde bulunan ailenin, gayrimenkulleri ve ciddi derecede yatırımda bulunduğu silah fabrikaları bulunmaktadır.
Bundy aile fotoğrafı

Collins Ailesi

Satanist bir aile olan Collins’ler, New England’da bulunan birçok satanist gruplara yardım yapmışlar ve Dünya’da bulunan, gelişmiş ülkelerdeki satanist akımlarına katılmışlardır. Britanya Hükümeti ile olan Collins ailesi, devletlerden aldığı yardımlarla ve paralarla; insanları köle yapmak ve köle yaptığı insanlarla beyin kontrolünü ele geçirmek istediklerini açıklamışlardır. Ayrıca, Collins ailesinin Amerika’da bulunan birçok yüksek rütbede adamları, kolları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, ailenin damatlarının içerisinde eski Amerika Başkanları bulunmaktadır ve bunlardan en ünlüsü Lincoln’dür.
Colling aile fotoğrafı

DuPont Ailesi

18. yüzyılda silah imalatına başlayan DuPont ailesi, kimyasal silahlar yapmakta ve orta doğuya bu silahları satmaktadır. Genellikle, barut ve silah üreten bu ailenin, 7 farklı ülkede fabrikaları bulunmakta, Amerika Hükümeti ile anlaşmalar sağlamaktadır. Ayrıca, DuPont ailesinin geçmiş zamanlarda Hitler’e de silah imal ettiği yani ürettiği bilinmekte ve savunulmaktadır. DuPont ailesi de, diğer aileler gibi uyuşturucu işinden yüklü miktarda para kazanmakta ve uyuşturucu üretimi yapmaktadır.
DuPont aile fotoğrafı

Rockefeller Ailesi

Petrolleri ve bankaları olan Rockefeller ailesi, diğer ailelerden üstün bir şekilde korkutucu ve acımasız tarikatlara üyelikleri ile bilinmektedir. Bu tarikatlar genellikle, ABD’de ve İngiltere’de bulunmaktadır. Tarikatların sembolleri ise üçgen ve içerisinde bir göz bulunan koyu renkte bir sembolü işaret etmektedir. Ve halen bu sembolün ne işe yaradığı bulunamamış, Rockfeller aile tarafından sır gibi saklanmaktadır. Aile, orta doğuda bulunan birçok petrol rezervinin de sahibidir. Birçok mali dergiler tarafından; malvarlıkları açıklanamamış ve paha biçilemez olarak nitelendirilmiştir.
Rockefeller aile fotoğrafı

Yorum Gönder