Kahin Baba Vanga'nın Kehanetleri

Kahin Baba Vanga'nın Kehanetleri

Kahin Baba Vanga, 1911 senesinde Makedonya’da dünyaya geldi. 1967 senesinden beri yaptığı çoğu tahminler doğru çıktı ve tahminlerinin doğru çıkması, Baba Vanga’yı dünyaca ünlü kahinlerin arasına sokmayı başardı. Ayrıca Baba Vanga’nın ölümünden sonra, bir grup bilim insanı, Baba Vanga’nın beyinsel hücrelerini incelediler ve beyninin bazı bölümleri normal insanlara göre üstün bir şekilde çalıştığını saptadılar. Böylece, Baba Vanga’nın söylemiş olduğu ve gelecek yıllarda gerçekleşmesini beklediği birçok dünyaca ünlü kehanet gizemini korumaktadır.

Kahin Baba Vanga

Baba Vanga’nın 2018 Kehanetleri

Baba Vanga’nın kehanetleri, 1967 senesinden beri devam etmekte ve bir grup kehanet teorisyeni bu kehanetlerin olabileceği yönünde inceleme aşamasındalar. Ayrıca, Baba Vanga’nın dünyaca ünlü kehanetleri arasında, orta doğuyu temsil eden Türkiye’de bulunmakta. Fakat bu kehanetler veya kehanet, tam olarak Türkiye’yi işaret etmiyor. İşaret ettiği ülke ise, Suriye olarak biliniyor. İşte Baba Vanga’nın dünyaca ünlü kehanetleri;

Baba vanga dünya kehaneti

- Baba Vanga’ya göre evren, 51. yüzyıla kadar yaşayacak ve 51. yüzyılın sonunda kozmik fırtınalar yüzünden sona erecektir.

- ABD’ye yapılan 11 Eylül saldırısını tahmin eden Vanga, 3. Dünya Savaşının yapılacağı kıtayı da bildi ve orta doğuda gerçekleşen terör saldırıları doğru çıktı.

Baba vanga fotoğrafları

- Baba Vanga, Güneş ışınları ve yörüngesel olarak Güneş’e çok yakın olan Venüs hakkında birçok teori ortaya attı ve Venüs’te ilerleyen yüzyıllarda yeni bir yaşam formunun bulunacağını vurguladı.

- Baba Vanga’nın ölmeden önceki söylemiş olduğu en önemli teoriler arasında olan Çin, ABD’nin ekonomisini ve askeri gücünü geçerek, yeni bir süper güç olma yolunda ilerlediğini ve Dünya’nın en büyük ülkesi olacağını tahmin etmiştir. Ayrıca bu tahminleri, birçok teorisyene göre olumlu olarak karşılanmıştır.

Baba vanga 3.dünya savaşı

Yorum Gönder