Telekinezi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Telekinezi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Telekinezi, bilim insanlarına göre; normal bir şekilde yapılabilen ve insanın beynini yormayacak şekilde optimize edilen bir düşüncesel hareket ivmesidir. Bu ivmenin içerisinde, insan beynini sağlıklı bir şekilde düşünce moduna sokuyor ve böylece eşyaların, nesnelerin yerlerini hareket ettirebiliyor, cisimlerin veya nesnelerin üzerinde kitlesel, boyutsal değişiklikler meydana getirebiliyor. Buna da, ‘’telekinesis veya telekinezi’’ isimleri veriliyor. Peki, telekineziyi sağlıklı bir şekilde, vücudumuzu yormadan nasıl yapabiliriz?

telekinezi nedir ve nasıl yapılır?

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi teknikleri, basit maddeler içeren ve sağlığınız açısından bir sorun oluşturamayacak unsurlar içermektedir. Böylece, telekinezi adı altında daha sağlıklı eşya kontrolleri ve eşyanın şeklini değiştirme gibi düşüncesel periyotlara geçebileceksiniz. İşte telekinezi yapma teknikleri;

Sakinlik, Sabır ve Nefes Kontrolü

Telekinezi yapmak isteyenler, bu işe sabırsız bir şekilde başlayıp, negatif düşünceler barındırdıkları için başarısız bir teknik uyguluyorlar. O yüzden, ilk önce sabrınızı ve sakinliğini korumanız gerekiyor. Aksi taktirde, az önce söylediğim gibi; negatif düşünceler yüzünden başarısız olabilirsiniz. Ayrıca, sakinliğinizi ve sabrınızı korumanız için, önce uzun uzun diyafram nefesi almalısınız ve düşüncesel olarak beyin boşaltımı yapmalısınız. Beyin boşaltımını ise, diyafram nefesinden sonra; gün boyunca yaşadıklarınızı veya okuldaki, işteki anılarınızı düşünmemeniz olacaktır. Yani, telekineziye başlamadan beyniniz boş ve sakin olmalıdır.

Telekinezi teknikleri

Mum Deneyi

Normal boyutta bir mumu yakın ve bulunduğunuz yerde rüzgarın olmamasına dikkat edin. Ardından mumun ateşini avucunuzun içiyle, yanmayacak şekilde hissedin. Hemen ardından, ağır ağır hareketler ile mumu sanki 360 derece eğik bir çizgi halinde döndürdüğünüzü hayal edin. Eğer inançlı ve sakinliğinizi korursanız, emin olun mum ellerinizi takip ederek sizinle ellerinizle birlikte dönecektir.

Su Dolu Kap Deneyi

Orta boyuttaki bir kapa suyu doldurun ve küçük mavi kapaklardan bir tanesini su dolu kaba bırakın. Suyun kendi hareketi bittiğinde, kapağı ellerinizle ve düşüncelerinizle hissetmeye başlayın. Yalnız hatırlatmak isterim; kesinlikle suyun kendi kendine hareket etmesini önlemeniz gerekiyor. Bunun için, düz bir kabı koyun ve suyu üzerine öyle boşaltın. Böylece, içindeki su ve kapak hareketsiz kalacaktır. Ardından, elleriniz ve düşünce boyutunuz ile kapağı ileri-geri hareket ettirdiğinizi düşünün. İnandığınızda, gerçekten kapağın ileri ve geri hareket ettiğini göreceksiniz.

Yorum Gönder