Uzaylıların Dünya Üzerindeki Kanıtları

Uzaylıların Dünya Üzerindeki Kanıtları

Birçok gök bilimci ve farklı ülkelerin yönetimindeki hükümet yetkilileri, UFO ve Uzaylıların Dünyada saklandıklarını dile getirdiler. Ayrıca, eski hükümet arşivlerini açan birçok ülke, askeri personellerin kaybolmasını ve gizemli bir şekilde öldürülmesini işaret etti. Bu işaretler, İngiltere hükümeti başta olmak üzere, birçok ülke tarafından arşivlerin halka açılmasına engel oldu. Arşivler, basın yolu ile paylaşılırken, ülkelerin kaybolan askerleri ise halen gizemini koruyor ve arşivlerde bulunan birçok UFO fotoğrafı ilk defa gün yüzüne çıkıyor.

uzaylıların kanıtları

Uzaylıların Dünyadaki Kalıntıları

Bilim insanlarına göre, evrende yaşayan ve farklı varlıklar olarak dile getirdiğimiz uzaylılar, eskiden beri Dünya’yı ziyaret etmekteler, Dünya üzerinde birçok kalıntılarını bırakmaktalar. Uzaylı kalıntılarından bazıları, arkeologlar tarafından kazı çalışmaları sayesinde çıkartılmış ve geçmiş uygarlıklara ait olmayacak kadar teknoloji içermektedirler. İşte o uzaylı kalıntılarından bazıları;

2000 Yıllık Teknolojik Pil

Wilhelm König ve ekibi tarafından bulunan bu doğal pil, araştırmalar ve incelemeler sonrasında netlik kazandı. Pil, yaklaşık olarak 2000 ve üzeri yıllık olarak nitelendirilirken, pil içerisinde kullanılan demir ve bakır malzemeler, birçok arkeolog tarafından; eski uygarlıklara ait olmayacak kadar zeka işi ve teknoloji isteyen bir iş, vurgusunu yaptılar. Ayrıca pilin gücü, günümüzde ki pillerden daha farklı bir güce sahip ve anlık olarak 2 volt enerji üretebiliyor. Bu arada, pil halen kullanılabilir bir durumda.

2000 yıllık tarihi pil

Alüminyum Kemer Tokası

Çin komutanlarının lideri olarak bilinen Çou Çou, tabutu ile birlikte ve süsleme eşyalarla gömülen tek general sınıflı insandır. 1956’da Çin’de yapılan özel arkeolog kazılarında, Çou’nun mezarına ulaşıldı ve içerisinde sarılı olarak duran kemer tokası bulundu. İnceleme altına alınan bu özel toka, %90 alüminyumdan yapılmış olarak raporlara geçti. İşin en garip tarafı ise; kemer tokada bulunan alüminyum maddesi, 17 ila 18. yüzyıllarda bulunmuş ve günümüzde dahi %90’lara çıkacak bir saflığa sahip değil. O yüzden, tokada bulunan bu madde, eski uygarlıklar tarafından bilinen veya uzaylıların hediyesi olarak bilinen en ünlü eşya olarak biliniyor.

Çou çou kemer tokası

Kristal Kuru Kafa

Yaklaşık 1100 yıllık olan kristal kuru kafa, Maya dönemine ait kazılarda bulundu ve kristal oyma taşlarından yapıldığı ortaya çıktı. Arkeologların incelemelerine göre, Maya’lılara ait olan kafa, işçiliği ve yüzeysel görünümü ile makinelerin bile yapacağı kadar pürüzsüz bir şablona sahip.

tarihi eser kristal kuru kafa

300 Milyonluk Çekiç

1936 senesinde bulunan milyon yıllık çekiç, günümüzde kullanılan çekiçler ile aynı boyutta ve aynı şekilde, 400 milyonluk bir kayanın içerisinde bulundu. Kaya içerisinde bulunan ve eski bir uygarlığa ait olduğu düşünülen çekicin, en saf demir maddesinden yapıldığı ortaya çıktı. Ayrıca, inceleme yapılan bu çekiçte, yaklaşık 300 milyonluk olduğu ve üzerindeki kalıntıların insanlara ait olmadığı savunuluyor.

tarihi eser 300 milyonluk çekiç

Yorum Gönder